fbpx

 4-5-6-7-8-9-10-11. sınıfa devam eden öğrenciler için farklı gün ve saatlerde Bursluluk ve Kabul Sınavı oturumlarımız bulunmaktadır.


Renk'te Gelişim Eğitimleri


Özel Renk Eğitim Kurumları bünyesinde uzman eğitimciler ve zengin rehberlik kadromuz tarafından ''Zihin Haritaları, Test Teknikleri, Hızlı Okuma, Zaman Yönetimi, Verimli Ders Çalışma Yöntemleri, Mesleki Yönlendirme Toplantıları, Dikkat Toplama Eğitimi vb.'' kişisel gelişim eğitimleri akademik takvim boyunca öğrencilerimizin ücretsiz faydalanabileceği hizmetlerdendir. Bu eğitimlere katılımın zorunlu olduğu Öğrenci Davranış Sözleşmemizde bulunan 41. Maddede ''Hızlı Okuma, Beyin Haritaları, Test Teknikleri gibi akademik ve kişisel gelişim eğitimlerine katılmam gerektiğini biliyorum.'' sözleri ile ifade edilir.

Gerçekleştirilen bu gelişim eğitimleri, sadece sınava hazırlık için değil bireyin tüm yaşantısında kullanacağı harika beceriler kazandırmayı amaçlar. Ayrıca bir öğrencinin soruları daha hızlı okuma, doğru seçimlerle testleri çözebilme, doğru yöntemlerle not tutma, etkili ders çalışma, mesleki bilgilendirme gibi birçok konuda gelişimini sağlamaktadır.

Gelişimin bitmesi gerilemenin başlaması sonucunu doğurur…

YKS-TYT'ye Kalan Süre
Gün Saat dk sn
YKS - TYT: 8 Haziran 2024
YKS - AYT: 9 Haziran 2024
LGS'ye Kalan Süre
Gün Saat dk sn
LGS: 2 Haziran 2024

Veli / Öğrenci Portalı

logo12net

Uzaktan Eğitim Portalı

Özel Renk Eğitim Kurumları
Sinan mh. 1254 sk. Aras Bedesteni No:18/L Muratpaşa / Antalya