fbpx

 4-5-6-7-8-9-10-11. sınıfa devam eden öğrenciler için farklı gün ve saatlerde Bursluluk ve Kabul Sınavı oturumlarımız bulunmaktadır.Renk'te Veli


Renk Eğitim Kurumları öğrencilerine gösterdiği özeni velilerine de göstermektedir. Veliler öğrencilerinin kurumdaki her türlü akademik gelişim süreçlerini (ders başarısını, devamsızlıklarını, ABS'den yararlanma durumunu, çalışma programlarını, deneme sınav sonuçlarını vb.) online olarak veli bilgilendirme sisteminden takip edebilmektedir.

Renk Eğitimde veliler, öğrenci için yapılacak olan her türlü eğitim faaliyeti, kurumsal etkinlikler ve anlık uygulamalardan vakit kaybedilmeden haberdar edilir. Öğrencinin derse girmediği durumlarda ya da Denetimli Çalışma Masasında bulunmadığı zamanlarda, ön büro görevlileri veliyi o ders saati içerisinde haberdar eder.

Öğrenci takip sisteminin düzenli şekilde kullanılması sayesinde velilerimiz sürece müdahale etmeyip sadece takip ederler. Bu sayede öğrenci-veli arasında oluşacak iletişim sorunları çoğunlukla önlenmiş olur. Düzenli yapılan veli toplantılarımız sayesinde, velilerimiz sınav öncesi ve sonrası gibi kritik süreçlerde eğitim sistemi, öğrenci ile iletişim, sınav kaygısıyla baş etme gibi konularda bilgi sahibi olur.

Renkte veli olmak çocuğuyla sürekli tartışan kişi olmaktan çıkıp anne baba olmak demektir ve inanın bu çok keyifli bir şey...

YKS-TYT'ye Kalan Süre
Gün Saat dk sn
YKS - TYT: 8 Haziran 2024
YKS - AYT: 9 Haziran 2024
LGS'ye Kalan Süre
Gün Saat dk sn
LGS: 2 Haziran 2024

Veli / Öğrenci Portalı

logo12net

Uzaktan Eğitim Portalı

Özel Renk Eğitim Kurumları
Sinan mh. 1254 sk. Aras Bedesteni No:18/L Muratpaşa / Antalya