fbpx

Kursa başlayan öğrencinin kurumdaki süreci sınıf belirleme sınavıyla başlatılır. Kesin kaydı gerçekleştirilen öğrencimizi ve velisini ilgilendiren “Davranış Sözleşmesi” öğrenciye ve veliye imzalatılarak, kurum kuralları ve işleyişi hakkında bilgi verilir. Sınıfı belirlenen öğrenci ilgili rehber öğretmeni ile tanıştıktan sonra sürece dâhil edilir. Her öğrenciye 1 adet telefon dolabı ve 1 adet FÖY dolabı verilir.

Kurum ders saatleri 09.00-20.30, kamp saatleri 09.00-22.00'dir. Kurumumuz haftanın 6 günü ders ve kamp faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Cumartesi günü hem ders hem kamp saatleri 09.00-19.20 şeklindedir. Pazar günleri 12. sınıf ve Mezun öğrencilere her hafta 1 deneme sınavı, 9-10 ve 11. sınıf öğrencilere iki haftada 1 deneme sınavı uygulanmaktadır.

Kurumumuz bünyesinde 17 Derslik, 21 Kamp Salonu, 1 adet Konferans Salonu, 11 adet Rehberlik Görüşme Odası, 1 adet ABS (etüt) Salonu yer almaktadır. Dersliklerimiz 16 kişilik sınıflardan oluşmaktadır. Tüm dersliklerde akıllı tahta kullanılmakta olup dersler akıllı tahta ile uyumlu ders föyleri ile işlenir.

Kurumumuzun teras katında açık ve kapalı alanları ile toplam 1400 m2 alanda kurulu Renk Cafe hem öğlen hem akşam olmak üzere günde 2 öğün sıcak yemek ve diğer ürünlerle öğrenci ve öğretmenlerimize hizmet vermektedir.

Kurumumuz bünyesinde 9, 10, 11, 12 ve Mezun öğrenciler eğitim-öğretim almaktadır. Her yıl dönem ortasında bir sonraki yıl geçerli olmak üzere “Bursluluk Sınavı” uygulanmaktadır. Yaz kursu ve kış kursu süresi boyunca kurumumuzda düzenli olarak “Motivasyon Etkinlikleri” gerçekleştirilmektedir. Tüm etkinlikler ücretsiz olup bazı etkinliklere velilerimizin de katılımı sağlanmaktadır.

Renk Eğitim Kurumları 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sistemi ile takip edilmektedir. Tüm derslikler, rehberlik odaları, etüt salonu ve kantin gibi ortak kullanım alanları kamera sistemimizle sürekli denetlenmektedir. Özel Öğretim Kursumuz bünyesinde uzman eğiticiler tarafından verilen kişisel gelişim eğitimleri de akademik takvim boyunca öğrencilerimizin ücretsiz faydalanabileceği hizmetlerdendir.

Dershanenin yeni formatı Renk Özel Öğretim Kursu…

YKS-TYT'ye Kalan Süre
Gün Saat dk sn
YKS - TYT: 8 Haziran 2024
YKS - AYT: 9 Haziran 2024
LGS'ye Kalan Süre
Gün Saat dk sn
LGS: 2 Haziran 2024

Uzaktan Eğitim Portalı

Özel Renk Eğitim Kurumları
Sinan mh. 1254 sk. Aras Bedesteni No:18/L Muratpaşa / Antalya